• Negocjuj cenę zadzwoń 602576538

Xeos PixelWash MH ruchoma głowa ledowa 1 szt

PIXELWASH

Towar powystawowy

2 400,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Cena do negocjacji za 2 głowy

XEOS PIXELWASH MH – Ruchome głowy typu Wash, oparte na technologii LED.

Najnowsza technologia LED oparta na 1 Watowych diodach posłużyła do zbudowania bardzo szybkiej, niedużej ruchomej głowy. Urządzenie to należy do rodziny głów typu WASH, oznacza to, że emituje ona szeroki strumień światła.

Podobnie jak klasyczne inteligentne urządzenia, PixelWash MH jest w pełni kontrolowany za pomocą sygnału DMX – oznacza to, że zmiany kolorów, efekt Strobo, ruch oraz inne dostępne efekty są sterowane z konsolety oświetleniowej, dokładnie tak samo jak w przypadku „standardowych”, dużych, inteligentnych głowic.

Dzięki swoim cechom, PixelWash MH jest doskonałym uzupełnieniem innych urządzeń oświetlenia estradowego. W połączeniu z klasycznymi głowami oraz naświetlaczami LED np. Stripled PRO tworzy doskonały zestaw estradowy na wydarzenia małej i średniej wielkości.
Przy dużych instalacjach może pełnić funkcję doświetlającą i uzupełniającą.

Oczywiście tak jak wszystkie urządzenia LED zachowuje cechy tej technologii. Głównymi zaletami jest bardzo niski pobór mocy wahający się w okolicach 50 Wat a także niski poziom wydzielanego ciepła.
PixelWash MH to pierwsza inteligentna głowa LED, którą zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty, jednak obserwując ją w pracy jesteśmy pewni, że nie ostatnie.

Towar bez gwarancji powystawowy , używany tylko na pokazach w sklepie  ( towar nieprodukowany i bez wsparcia gwarancyjnego producenta )

 

Szczegóły produktu
PIXELWASH
1 inny produkt w tej samej kategorii: