PIONEER DJM-850 K/ S/ W mikser dla DJ

DJM-850
Ilość

Opis

PIONEER DJM-850 K/ S/ W mikser dla DJ

 

DJM-850 łączy najnowszą technologię z ulubionymi funkcjami DJ-ów

Oferowany w dwóch wariantach kolorystycznych z czterema kanałami, setką kombinacji efektów oraz nieskończonymi możliwościami kreatywności, nasz nowy DJM-850 jest skazany, aby stać się najbardziej pożądanym mikserem wśród DJ-ów.

DJM-850 jest gotowy na podłączenie i rozpoczęcie odtwarzania dzięki zaprogramowanym fabrycznie efektom o jakości studyjnej, które można wyzwolić za dotknięciem przycisku. Mikser rywalizuje z kreatywnymi możliwościami oprogramowania dla DJ-ów, uwalniając ich od laptopów zapewniając bardziej naturalne doznania dla użytkownika.

 

Zobacz DJM-850 w akcji.

4 kanały. 100 kombinacji efektów. Nieskończone możliwości

DJM-850 łączy przyszłościową technologię ze znanymi i cenionymi przed DJ-ów funkcjami. Gotowość do pracy zaraz po podłączeniu, brak konieczności konfigurowania, studyjna jakość efektów - wszystko dostępne po naciśnięciu jednego przycisku - DJM-850 to nieskończona ilość możliwości.

Funkcja Beat Colour Effect to pierwsza tego typu właściwość w branży oferując dodatkowy poziom kontroli nad znakomitą funkcją Pioneera - Colour Effects. Beat Effect analizuje ścieżkę dźwiękową podawaną na wejściu każdego kanału i łączy zmiany w poziomie głośności z innymi parametrami, dzięki czemu DJ może płynnie wtopić nowe dźwięki i efekty to swojego miksu.

1. Wbudowana czterokanałowa karta dźwiękowa stereo

  • DJM-850 zawieraj wydajną kartę dźwiękową umożliwiając jednoczesne wprowadzanie i wyprowadzanie sygnału 24-bity/96 kHz, więc nie ma mowy o utracie jakości po przepuszczaniu przez mikser.

  • Trzy współczynniki próbkowania (96 kHz/48 kHz/44.1 kHz) umożliwiają nagrywanie muzyki, produkcję oraz najwyższej jakości sety DJskie.

  • Podłączenie komputera wymaga jednego przewodu USB, dzięki czemu DJ może rozpocząć odtwarzanie muzyki niemal natychmiast po podłączeniu. Fanatycy oprogramowania mogą również maksymalnie wykorzystać kontrolę scratch dzięki kompatybilności miksera z funkcją timecode w w cyfrowych systemach winylowych takich, jak Traktor.

  • Poręczne narzędzie Pioneer wprowadzone na rynek wraz z DJM-850 jest połączone z komputerem umożliwiając DJ-om konfigurację miksera, karty dźwiękowej i prowadzenia dźwięku zgodnie z osobistymi preferencjami.

 

2. Beat Colour Effect

 • DJM-850 wykorzystuje bardzo popularną technologię studyjną łączenia w łańcuch w celu dodania nowego elementu do bajecznie prostej w obsłudze funkcji Pioneer Colour Effects bez komplikowania sposobu użytkowania.

 • Korzystając z przycisku Beat, automatycznie dodany zostaje kolejny wymiar dźwięku podczas stosowania funkcji Colour Effects. Beat Colour Effect analizuje sygnał wejściowy audio każdego kanału i bezpośrednio łączy rytmiczne zmiany w poziomie głośności parametrem: rezonans dla Filter i Crush, powtarzanie beatu dla Cutter i 'ducking volume' dla Noise Effect.

 • Ten dodatkowy poziom kontroli stał się podstawą w produkcji muzyki dance z uwagi na sposób wtapiania nowych dźwięków i efektów do miksu.

 

3. Poprawiona funkcja Beat Effects z nowym FX Boost;

 • Mikser oferuje użytkownikowi dostęp do 13 wzmocnionych efektów Beat. Wraz z ulubionymi starymi efektami, DJM-850 zawiera niewiarygodne efekty wysokiej klasy Reverb oraz dźwięk inspirowany echem taśmy Spiral Effect z DJM-900nexus. Specjalnie dla DJM-850, Pioneer przedstawia Up Echo, który produkuje miks z większą rezerwą i kontrolą.

 • Replikując efekty dźwiękowe z dotykowego X-pada w DJM-900nexus, funkcja 'FX Boost' umożliwia bardziej aktywne działanie pokrętła Level/Depth niż w przypadku standardowego sterownika Wet/Dry. Obróć na położenie 12 godziny w celu uzyskania pełnego mokrego efektu i obracaj dalej w celu dodania Pitch Up do Up Echo oraz High-Pass Filter do Reverb.

 

4. Izolator korekcji na każdym kanale

 • Każdy kanał zawiera trzypasmowy korektor (+6 dB do -26 dB) lub trzypasmowy izolator (+6 dB do -26 dB).

 • Emulując izolator najwyższego miksera w ofercie Pioneer - DJM-1000 - korektor nowego DJM-850 rozciąga zakres od wyciszenia -26 do całkowitego wyciszenia.

 

5. Mocna konstrukcja dla DJ-ów, którzy uwielbiają grać

 • Podzespoły faderów DJM-850 są sprytnie umieszczone z dala od potencjalnych zagrożeń, dzięki czemu rozlane napoje nie są już dramatem dla użytkownika, jak ma to miejsce w przypadku innych mikserów.

 • Specjalny system Pioneera P-Lock Fader Cap zapobiega przypadkowemu przesuwaniu suwaków podczas użytkowania.

 

Szczegóły produktu
DJM-850
28 innych produktów w tej samej kategorii: