PIONEER CDJ-2000 NEXUS2 odtwarzacz DJ

CDJ-2000NEXUS2
Ilość

Opis

PIONEER CDJ-2000 NEXUS odtwarzacz DJ 

 

CDJ-2000 nexus jest pierwszym na rynku odtwarzaczem plików, który może odtwarzać je bezprzewodowo prosto z twojego iPhone'u, iPod Touch'a i iPadu czy przenośnego sprzętu z Androidem. Muzyka przechowywana w nim transmitowana jest przez Wi-Fi (lub USB) z pomocą bezpłatnego programu Rekordbox™. Panele dotykowe przenośnych urządzeń mogą służyć do intuicyjnej kontroli muzyki dobrze znanymi "klawiszami". Dodatkowo Rekordbox™ zainstalowany na komputerze (Mac/PC) wysyła pliki prosto na CDJ-2000nexus.

Funkcja Pro DJ Link pozwala na podłączenie do czterech odtwarzaczy CDJ-2000nexus kablem LAN. Wraz z taką konfiguracją znacząco poszerzają się możliwości:
- Beat Sync synchronizuje w tempie muzykę odtwarzaną na różnych odtwarzaczach,
- Traffic Light wskazuje, który z utworów jest odtwarzany w podstawowej tonacji, ułatwiając tym samym harmonizację utworów,
- Beat Count i Phase Meter - podczas gdy na jednym odtwarzaczu wyświetla się informacja o pozostałych beatach do zadanego punktu cue, na innym wyświetla się tradycyjny licznik odtworzonych beatów.

Wersja Nexus dziedziczy po CDJ-2000 wysokiej jakości układy odpowiadające za znakomite brzmienie poprzednika, a także stabilne odtwarzannie nawet, gdy wszystko wokół podskakuje. Update firmeware'u w CDJ-2000 umożliwi jego bezproblemową współpracę z nowszą wersją Nexus.


Dane:


- odtwarzanie z iPod Touch, iPad, iPhone, tabletów i telefonów z Androidem, pamięci USB, kart SD, płyt Audio CD, CD-R/RW, DVD±R/RW/R-DL,
- obsługa plików: MP3、AAC、WAV、AIFF,
- kolorowy wiświetlacz LCD,
- talerz kontrolny,
- odpowiedź częstotliwościowa: 4 Hz - 20 kHz,
- SNR: 115 dB,
- THD: 0.0018%,
- wyjście: analogowe RCA, cyfrowe RCA,
- port LAN 100Base-TX,
- masa: 4.7 kg.

Szczegóły produktu
CDJ-2000NEXUS2
28 innych produktów w tej samej kategorii: