ALLEN & HEATH ZED 14:2 CONSOLE USB mikser dźwięku

MIKSE.A&H.ZED14:2
1 710,00 zł
Brutto
Ilość
Towar na zamówienie

Opis

ALLEN & HEATH ZED14:2 CONSOLE USB mikser dźwięku 

Kompaktowy mikser Allen&Heath ZED 14 został starannie i pieczołowicie zaprojektowany w Kornwalii w Wielkiej Brytanii z myślą o użytkownikach posiadających domowe studio nagrań lub na potrzeby niewielkich nagłośnień z myślą o ewentualnej rejestracji sygnału. Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, solidną obudową, a także doskonałym brzmieniem, zwłaszcza specjalnie skonstruowanych przedwzmacniaczy ‘Duo Pre’ zapewniających ciepłe, lecz klarowne brzmienie.
Mikser został skonstruowany w oparciu o identyczne komponenty, jak profesjonalne miksery nagłośnieniowe wyższych serii, dlatego oferuje najwyższą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Protokół USB może przesłać do 2 ścieżek audio do komputera i 2 z komputera. Dodatkowo zestaw zawiera program Cakewalk Sonar LE do rejestracji i edycji dźwięku.

Dane techniczne:  
kanały mikrofonowo-liniowe 6
Podwójne kanały liniowe stereo 2
Filtr dolnozaporowy 100Hz
Korekcja barwy 3-stopniowa z przestrajaną częstotliwością środkową w zakresie od 120Hz do 4kHz.Podbicie lub obcięcie wybranej częstotliwości w zakresie +/-15dB.
Wysyłka AUX 4 AUX, 2 w trybie przed tłumikiem, 2 w trybie po tłumiku
Zasilanie Phantom +48V globalne
Gniazda insertowe Na każdym kanale mono
Wejścia RCA 2 pary w kanałach stereo
Tłumiki 100mm z osłoną przeciwkurzową
Wyjścia 2 x Main Out na złączach XLR, 2 wyjścia słuchawkowe, Mono Out, 4x AUXOutPort USB USB 1.1 umożliwiający przesłanie 2 sygnałów do i z komputera o rozdzielczości bitowej- 16 bit i częstotliwościach próbkowania: 32,44.1 i 48kHz
Wymiary 456x384x111
Szczegóły produktu
MIKSE.A&H.ZED14:2
49 other products in the same category: