Yamaha P5000S końcówka mocy 2x700W

P5000S
2 520,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Yamaha P 5000 S wzmacniacz mocy 2x700W/4

 

Wzmacniacz mocy Yamaha P5000S osiąga moc 700W na każdy kanał przy obciążeniu 4 Ohm. Wzmacniacz nie pracuje przy 2 Ohmach.

Inżynierowie dźwięku Yamahy zaprojektowali wzmacniacze serii P tak aby idealnie pasowały do popularnych głośników serii klubowych. Aby to osiągnąć, zaopatrzyli je w dużą moc wyjścia , która pasuje do głośników serii klubowej, i wyposażyli je w obróbkę YS ( obróbkę głośników Yamahy) by dostarczać sygnał , który jest zestrojony specjalnie dla potrzeb tych głośników. Ta moc wyjścia również najlepiej pasuje do naszych głośników wersji klubowej. Więc jeżeli chcesz obsługiwać parę klubowych S115 z 500 watami, P5000S z 5000 watami na kanał w 8 Ohm , jest idealnym wyjściem. Dalsze dopasowania są odnajdywane w firmowej obróbce YS Yamahy. Każdy model jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany obwód , który dostarcza dostosowane wyjście dla specyficznych reakcji głośników serii klubowej , w celu udostępnienia rewelacyjnej jakości audio i działania. Wszystkie modele zawierają wejścia XLR oraz 1/4-inch TRS oraz Neutrik Speakon™, złącze foniczne, i 5-stronne wyjścia post, w celu przyspieszenia i ułatwienia połączeń. Inne funkcje zawierają technologię EEEngine Yamahy , która zapewnia wysoką jakość działania i wyjątkową wydajność, filtry wysokich i niskich częstotliwości – do optymalizacji wyjścia na każdy głośnik, zwartą i odporną obudowę 2U, oraz wiatraki o zmiennej prędkości chłodzenia.

Duża dostarczana moc wyjścia z Wielką wydajnością
Nowa seria P wzmacniaczy dostarcza dużą ilość profesjonalnej jakości mocy w szerokim zakresie konfiguracji zaprojektowanych tak by spełnić niemal każde wymagania. Ci zwracający uwagę na cenę znajdą w tym sprzęcie wysoką moc wyjścia i wysoka jakość bez dalszego podnoszenia kosztów. Dalsze oszczędności są realizowane dzięki wybitnie wydajnej technologii EEEngine Yamahy

Idealne dopasowanie do twoich klubowych głośników
Nowe wzmacniacze serii P mogą być używane z każdym systemem głośnikowym, ale jeżeli używasz naszej serii klubowej, wyciągną one z twojego systemu maksymalną moc i wydajność. W 8-Ohmowej aplikacji mocy wyjścia na kanał P7000S wynosi 700 watów, P5000S 500 watów P3500S 350 watów, a P2500S 250 watów. Ten szeroki wybór pozwala tobie na wyznaczenie wzmacniacza najlepiej pasującego do mocy twoich systemów głośnikowych. Wszystkie cztery modele są zaopatrzone w niezależne filtry wysokich i niskich częstotliwości na każdym kanale, tak byś mógł optymalizować wyjście dla subwoofera albo pełno zakresowych systemów, w celu zapewnienia najwyższej jakości audio i wydajności na każdych używanych systemach głośnikowych.

Lekka waga ułatwiająca transport i rozstawianie
Popatrz na dane techniczne a zauważysz , że P2500S i P3500S posiadają bardzo niską wagę co sprawia, że transport i rozstawianie ich staje się rzeczą mniej żmudną. Co bardziej zadziwiające to przyrównanie wagi do watów , kiedy chodzi o P5000S i P7000S. Jacki wyjścia Neutrik Speakon™, oraz 1/4-calowe jacki wyjścia na każdy kanał dodatkowo do 5-stronnych stanowisk. Wejścia kanałowe składają się z jacków XLR oraz 1/4-calowych jacków TRS.

* Speakon jest znakiem handlowym Neutrik AG.

Inne funkcje
Przemysłowy projekt nowej serii P udostępnia wyrafinowany i imponujący wygląd z ciemno niebieskimi płytami ze srebrnymi trymami, rączkami i zawieszeniami. Obudowa została specjalnie zaprojektowana by zapewnić dodatkową wytrzymałość i niezawodność. Wiatraki o zróżnicowanej prędkości chłodzenia zamontowane wewnętrznie po każdej stronie frontowego panelu oferują ciche i wydajne chłodzenie. Pełna ochrona składa się z wyciszania mocy on/off, detekcji DC, ochrony termicznej, limitowania napięcia, i ochronnej pokrywy atenuatorów.

Elastyczna łączność
Aby zapewnić najbardziej elastyczna łączność, wszystkie cztery modele zostały wyposażone w jacki wyjścia Neutrik Speakon™, oraz 1/4-calowe jacki wyjścia na każdym kanale dodatkowo do 5-stronnych wiązanych stanowisk. Wejścia kanałowe składają się z jacków XLR oraz 1/4-calowego TRS.

Szczegóły produktu
P5000S
50 innych produktów w tej samej kategorii: