STANTON T.92USB gramofon DJ

T92USB
1 260,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

STANTON T.92USB gramofon DJ


T 90 USB został wyposażony w ramę typu S oraz system anty-skating. Tego typu ramię dużo lepiej sprawuje się przy archiwizowaniu utworów, czy nawet przy samym odtwarzaniu. Rzecz w tym, iż rylec nacinający płytę matkę (z której tłoczy się kolejne kopie) położony jest pod odpowiednim kątem. Dzięki „eskowatej” konstrukcji ramienia igła, która odtwarza płytę, znajduje się w położeniu bardzo zbliżonym do rylca. Dlatego właśnie jakość odtwarzanego dźwięku jest dużo lepsza i bardziej wiarygodna niż w przypadku prostego ramienia. A co ze stabilnością? Nie ma najmniejszych obaw. T 92 USB posiada system anty-skating, dzięki któremu można bardzo skutecznie zrównoważyć siły dośrodkowe działające na igłę podczas bardzo szybkiego skreczu czy tzw. back spinning’u. Odpowiednio wyważone ramię i wkładka odpowiedniej klasy (Stanton 520 v 3, Stanton 680 HP lub Stanton 890) to klucz do sukcesu.
USB. Zastosowanie tego interfejsu otwiera zupełnie nowe możliwości. Przede wszystkim umożliwia zgranie dźwięku do komputera bez najmniejszej straty jakości. Wszystko odbywa się bardzo prosto i bez jakichkolwiek komplikacji. Do gramofonu dołączona jest profesjonalna aplikacja firmy Cakewalk Pyro 5 do rejestracji i edycji dźwięku. Dzięki niej będziesz mógł zakodować utwory w mp3, a także usunąć z nich niepożądane szumy i trzaski typowe dla starych płyt winylowych. Dzięki USB możesz również odtwarzać płyty przez głośniki domowego komputera lub odwrotnie – odtwarzać pliki z twardego dysku przez wyjście RCA w gramofonie (czytaj dalej – T 90 USB może służyć za kartę dźwiękową z dwoma wyjściami RCA).
Reasumując, T 92 USB to nie tylko świetny gramofon do skreczowania czy miksowania - to również idealne narzędzie do archiwizowania płyt, a z pomocą PYRO 5 odrestaurujesz zniszczone przez czas nagrania i skompresujesz je w wygodny do użytku format MP3.
Dane:

·       napęd bezpośredni (1.6 kg/cm),

·       ramię typu „S” z systemem antyskatingu gwarantujące rewelacyjny tracking i najwyższą jakość dźwięku,

·       funkcja Key Lock (zmiana prędkości bez zmiany tonacji),

·       zmienny zakres Pitch bend (+/- 8%, +/- 12 %),

·       3 prędkości odtwarzania (33 1/3, 45, 78 rpm),

·       cyfrowe wyjścia (S/PDIF oraz USB),

·       wysokiej klasy przetworniki A/C C/A: 16bit 44.1 kHz lub 48 kHz),

·       funkcja reverse, funkcja Pitch lock,

·       2 przyciski START/STOP,

·       lampka punktowa,

·       wkładka Stanton 500B, slipmata oraz materiałowa osłona przeciwpyłowa,

·       w zestawie oprogramowanie

 

Szczegóły produktu
T92USB
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku