HK-AUDIO ELEMENTS system kolumn aktywny

Elements

Kupując kilka elementów  systemu Elements HK-Audio
masz prawo do rabatu.
 

Ilość

Opis

WSZYSTKIE ELEMENTY ZESTAWU  SĄ U NAS DOSTĘPNE OD RĘKI

HKAudio prezentuje swój najnowszy zestaw liniowy.

Po raz pierwszy w historii HK Audio Elements łączy zalety nowoczesnego systemu liniowego z łatwością obsługi ultra-kompaktowego systemu nagłośnieniowego. Nie ważne jak duża jest widownia czy scena, możesz złożyć system odpowiedni dla każdego rodzaju występu, używając jedynie sześciu komponentów systemu HK Audio Elements. Nie ważne czy jest to tylko system do prezentacji czy duży koncert Twojej kapeli, możliwość złożenia systemu do mocy 3.6 kW pozwoli Ci załatwić wszystko z łatwością. Oczywiście w związku z tym, że Elements oparty jest na technologii liniowej, osiągi akustyczne są zawsze na najwyższym poziomie. Dokładnie tak, jak oczekujesz tego od HK Audio.

Podłączenie i rozłożenie systemu Elements jest łatwe jak policzenie do trzech. Dzięki złączu E-Connect, nowatorskiemu rozwiązaniu w przekazywaniu sygnału, nawet największy zestaw Elements może być rozłożony w parę minut oraz przy minimalnej ilości kabli. Dzięki ekstremalnie kompaktowemu projektowi, każda konfiguracja może z łatwością zmieścić się w samochodzie osobowym. Z systemem Elements transport nie jest już żadnym problemem.

 

Elementy w szczegółach:

E435: Elegancka jednostka mid/high wykonana z tłoczonego aluminium jest ściśle oparta na technologii liniowej, dzięki czemu gwarantuje równe i bogate pokrycie dźwiękiem. Zawiera ona cztery głośniki szerokopasmowe 3.5" oraz waży 2.5kg. Dzięki złączu E-Connect, E435 jest łatwa do połączenia z innymi modułami.

EA600: Moduł wzmacniacza wygląda dokładnie tak samo jak kolumna E435, będąc jej idealnym uzupełnieniem w sensie wizualnym i technicznym. Wzmacniacz cyfrowy generuje sygnał o mocy 600 W, wystarczający do zasilenia czterech satelit mid/high lub jednego pasywnego subwoofera i dwój dodatkowych górek. Waga 2.75kg pozwala na łatwy i wygodny transport w każdych warunkach.

EF45: Metalowa podpora systemu zaprojektowana jest jako stabilna podstawa dla czterech jednostek mid/high, wzmacniacza lub statywu EP1.

E110 SubA: Niezwykle przenośny subwoofer z głośnikiem 10" i wagą 19kg dostarcza niezwykle precyzyjengo basu. Wzmacniacz cyfrowy o mocy 600W wystarcza do zasilenia dodatkowego pasywnego basu lub dwój kolumn mid/high. Wyposażony w dwa gniazda E-Connect, E110 Sub A może również służyć jako podstawa dla dodatkowych elementów. Zintegrowane uchwyty ułatwiają transport urządzenia.

E110 Sub: W przypadku gdy potrzeba Ci więcej basu, ten subwoofer jest idealnym rozwiązaniem. Jest zasilany przez aktywny bas E110 lub moduł wzmacniacza. W celu większej integracji z resztą, został wyposażony w gniazdo E-Connect.

EP1: Statyw kolumnowy idealny do składania mniejszych zestawów Elements. Wygodna regulacja wysokości oraz zintegrowane gniazdo E-Connect pozwalają na bardzo szybkie składanie i rozkładanie systemu.

W celu bezpiecznego i wygodnego transportu, dostępne są trzy modele pokrowców i toreb ochronnych. Jeden model mieści cztery jednostki mid/high lub wzmacniacz oraz statyw, inny jest do przenoszenia metalowej podstawy, kolejny służy do przenoszenia basów.

Szczegóły produktu
Elements
31 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: JBL 306PMKII

Marka: JBL

JBL 306PMKII kolumna monitorowa bliskiego pola

Aktywne monitory referencyjne JBL 306P MKII JBL 306P MKII to aktywne kolumny o konstrukcji dwudrożnej z 6″ przetwornikami niskotonowymi i 1″ neodymowymi tweeterami, które idealnie sprawdzą się w studiu nagraniowym. Szerokie pasmo przenoszenia, wysoka jakość wykonania oraz technologia falowodu Image Control WaveGuide sprawiają, że monitory 306P MKII...

Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku