Yamaha LS-26 A.R.E. gitara elektroakustyczna

GAE.YA.LS26.ARE
zł20,450.00
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

Description

Yamaha LS-26 A.R.E.gitara elektroakustyczna

A.R.E (akustyczne wzmocnienie rezonansu) jest oryginalną technologią obróbki drewna, opatentowaną przez Yamaha.
Proces A. R. E. zapewnia doskonały balans tonalny, poprzez precyzyjną kontrolę temperatury, wilgotności i ciśnienia atmosferycznego oraz właściwości molekularnych drewna. Instrumenty wykonane, przy zastosowaniu tej technologii, gwarantują znacznie bogatsze brzmienie, nacechowane charakterystykami wieloletnich, ogranych instrumentów vintage`owych.

Gitary serii LS w rozmiarze grand auditorium mają długą historię. Małe rozmiary instrumentów w połączeniu z pełnowymiarową grubością korpusu oferują moc niedostępną w zwykłych kompaktowych gitarach. Zrównoważony, głęboki dźwięk świetnie sprawdza się w grze akustycznej. Modele z najwyższej półki są robione ręcznie i posiadają płyty wierzchnie z wyselekcjonowanych materiałów wyposażone w naszą technologię A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement). A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement) to oryginalna technologia obróbki drewna stworzona przez firmę Yamaha. Drewniane instrumenty poddane tej technologii posiadają bogactwo brzmienia
nstrumentów z przeszłości. W A.R.E. wyposażonych jest 6 najwyższych modeli serii L (#36, #26) oraz 7 modeli gitar elektroakustycznych serii LX (#36, #26). Poprzez precyzyjną kontrolę poziomówwilgotności i temperatury drewno osiąga doskonałe właściwości akustyczne (struktura drewna jest zbliżona do tej w wieloletnich instrumentach). Proces ten jest w pełni naturalny i przyjazny dla środowiska. Dzięki zmianom w strukturze drewna instrumenty posiadają większe możliwości brzmieniowe. *Uwydatnienie niskich tonów zapewnia bogaty, pełny dźwięk.*Wzmocnienie wysokich tonów oraz zmniejszenie ich wybrzmiewania stwarza bardziej precyzyjne i czyste brzmienie. Poniższe wykresy pokazują wyniki badań przeprowadzonych w kontrolowanych warunkach na gitarach z aktualnej serii L oraz nowej serii L z technologią A.R.E. Łatwo zauważyć pogłębione brzmienie niskich tonów i precyzyjny atak oraz mniejsze opóźnienia intonacyjne wysokich tonów w gitarach z technologią A.R.E. Jest to wyraźny dowód na to,że zmiany w strukturze drewna wprowadzone dzięki naszej technologii zdecydowanie poprawiają jego właściwości akustyczne. Nasze nowe gitary są wysoko cenione przez szerokie grono muzyków i porównywane pod względem jakości do wieloletnich instrumentów. Najczęściej używane w ocenachokreślenia to: „ciepłe”, „dojrzałe”, „głęboko osadzone” i „czyste” brzmienie. Wyjątkowe instrumenty zaprojektowane z myślą o profesjonalistach.

SPECYFIKACJA:

Przód Lity świerk-Engelmann  A.R.E.
Boki - lity Rosewood
Tył - Lity Rosewood
Gryf - mahoń/Padauk (5 częściowy)
Podstrunnica - heban
Mostek - heban
Szerokośc pudła - 100-120 mm (3 15/16"-4 3/4")
Szerokość siodełka - 44 mm (1 3/4")
Menzura - 650 mm (25 9/16")
Klucze - Open Gear (Vintage Finish)
kolor - Natural
Wykończenie - połysk
Wbudowany SRT Zero Impact Pickup

Product Details
GAE.YA.LS26.ARE
0
64 other products in the same category:

Follow us on Facebook