Yamaha LJ 26 A.R.E. gitara elektroakustyczna

GAE.YA.LJ26.ARE
zł19,970.00
Quantity
Out-of-Stock

Description

Yamaha LJ 26 A.R.E.gitara elektroakustyczna

A.R.E (akustyczne wzmocnienie rezonansu) jest oryginalną technologią obróbki drewna, opatentowaną przez Yamaha.
Proces A. R. E. zapewnia doskonały balans tonalny, poprzez precyzyjną kontrolę temperatury, wilgotności i ciśnienia atmosferycznego oraz właściwości molekularnych drewna. Instrumenty wykonane, przy zastosowaniu tej technologii, gwarantują znacznie bogatsze brzmienie, nacechowane charakterystykami wieloletnich, ogranych instrumentów vintage`owych.


Średniej wielkości gitary typu jumbo zostały zaprojektowane z myślą o gitarzystach grających na siedząco (korpus jest przystosowany do opierania na nogach). Instrumenty z serii LJ charakteryzują się niskimi tonami ze świetną prezencją, szerokim zakresem dynamiki oraz znakomitą reakcją na grę gitarzysty – idealny wybór zarówno dla gitarzystów rytmicznych, jak i prowadzących. Wszystkie modele zostały ręcznie wykonane, a ich wysoką jakość potwierdza zastosowanie technologii A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement). A.R.E. (Acoustic Resonance Enhancement) to oryginalna technologia obróbki drewna opatentowana przez firmę Yamaha. Dzięki zastosowaniu tej technologii na drewnianych elementach konstrukcji, instrumenty posiadają bardziej dojrzałe i bogate brzmienie. Technologia ta stosowana jest podczas konstrukcji płyt wierzchnich gitar z serii L 6 (#36, #26) oraz gitar elektro-akustycznych z serii LX(#36, #26).Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury oraz wilgotności molekularne właściwości drewna mogą być zmieniane w celu uzyskania efektu akustycznego zbliżonemu do tego, który jest uzyskiwany dzięki właściwościom cząsteczkowym drewna instrumentów używanych przez lata. Proces ten jest w pełni naturalny (nie wykorzystuje środków chemicznych) i przyjazny dla środowiska. Dzięki zmianom w strukturze drewna instrumenty posiadają większe możliwości brzmieniowe.
*Wzmocniony zakres niskich tonów zapewnia bogate, gęste i pełne brzmienie.
*Zwiększony zakres wysokich tonów oraz skrócenie czasu ich wybrzmiewania czyni brzmienie bardziej precyzyjnym i czystym.Poniższe wykresy pokazują wyniki badań przeprowadzonych w określonych warunkach na gitarach z aktualnej serii L oraz nowej serii L z technologią A.R.E. Łatwo zauważyć pogłębione brzmienie niskich tonów i precyzyjny atak oraz mniejsze opóźnienia intonacyjne wysokich tonów w gitarach z technologią A.R.E. Jest to wyraźny dowód na to, że zmiany w strukturze drewna wprowadzone dzięki naszej technologii zdecydowanie poprawiają jego właściwości akustyczne. Instrumenty, które przeszły ten proces technologiczny, otrzymały wysokie noty od wielu muzyków. Ich opinie są bardzo podobne do opinii o gitarach, które były używane przez lata, a wśród komentarzy często pojawiają się takie określenia jak : ‘dobrze osadzone brzmienie’, ‘brzmienie dojrzałe, ciepłe’, ‘znakomity rezonans’, brzmienie jasne i przejrzyste’.
Gitary z serii LJ to instrumenty zaprojektowane i przeznaczone dla profesjonalistów.

SPECYFIKACJA:


Przód - Lity świerk-Engelmann  A.R.E.
Boki - Lity Rosewood
Tył - Lity Rosewood
Gryf - mahoń/Padauk (5 częściowy)
Podstrunnica - heban
Mostek - heban
Szerokośc pudła - 100-125 mm (3 15/16"-4 15/16")
Szerokość siodełka - 44 mm (1 3/4")
Menzura - 650 mm (25 9/16")
Klucze - Open Gear (Vintage Finish)
Kolor - Natural
Wykończenie - połysk
Wmontowany SRT Zero Impact Picup
Product Details
GAE.YA.LJ26.ARE
0
64 other products in the same category:

Follow us on Facebook