ACID Pro 7 - SONY program

1.490,00 zł
Bruttopreis
Menge

Beschreibung

ACID Pro 7 jest programem DAW, który łączy nagrywanie wielościeżkowe i miksowanie, sekwencer MIDI oraz słynna już funkcja LOOP. ACID Pro 7 to nie tylko DAW - jest to także inspirujące środowisko pracy dzięki Transparent Technology™ eliminujące większość barier w systemie pracy dzięki czemu pomysły zamieniają się w rezultaty.

 

Profesjonalne nagrywanie wielościeżkowe

Najwyższe standardy - 24-bit, 192 kHz. ACID Pro 7 został rozszerzony o funkcje maksymalizujące wydajność audio programu.

Innowacyjna kreacja muzyki opartej na pętlach

ACID Pro to lider jeśli chodzi o kreację muzyki opartej o pętle. Wersja 7 posiada wszystkie klasyczne funkcje ACID Pro łącznie z pitch/tempo w czasie rzeczywistym, nieograniczona ilość ścieżek oraz sygnowany interfejs "podnieś/namaluj/graj". ACID Pro 7 zawiera także ponad 3000 pętli Sony Sound Series oraz 90 wirtualnych intrumentów dzięki czemu możesz od razu zacząć tworzyć muzykę.

MIDI

Sekwencer MIDI w ACID Pro 7 z przetwarzaniem MIDI w czasie rzeczywistym. Używaj automatyzacji do kontroli modulacji, ekspresji lub innych rodzajów kontroli MIDI. Nagrywaj równocześnie MIDI na wielu ścieżkach, kwantyzuj w czasie rzeczywistym, używaj filtrów i przetwarzania, twórz i edytuj podkłady perkusyjne i wiele więcej...

Wsparcie dla efektów i instrumentów wirtualnych

Poszerz swoją bazę brzmień o zewnętrzne intrumenty i efekty audio VST. Automatyzuj rezonans, zmiany EQ, ADSR i inne parametry. Wsparcie dla ReWire i ASIO pomagają zintegrować ACID Pro 7 z dowolnym studiem.

Profesjonalne funkcje

Maksymalizuj wydajność swojej pracy z folderami ścieżek i edycją fragmentów. Możesz zmieniać tonację, ciąć, kopiować i wklejać całe sekcje swojego aranżu. Użyj Clip Pool by wybrać i zaaranżować zdarzenia w swojej kompozycji. Dostarczaj projekty w prawie każdym formacie bez opuszczania środowiska ACID Pro 7.

Oprogramowanie dołączone do ACID Pro 7

ACID Pro 7 zawiera oprogramowanie do profesjonalnej produkcji i edycji muzycznej w tym ACID Pro Effects Rack dostarczone przez iZotope, Garritan Aria dla ACID Pro Player, Sonoma Wire Works KitCore oraz Native Instruments Guitar Combos.

Miksowanie i edycja

ACID Pro 7 posiada dedykowaną konsolę do miksowania. Ustaw routowanie, dodaj efekty audio i używaj zewnętrznych procesorów efektowych. ACID Pro 7 także wspiera urządzenia takie jak Mackie Control i Frontier Design TranzPort. Unikatowe narzędzie Beatmapper pozwala łatwo remiksować a narzędzie Chopper ułatwia tworzenie imponujących przejść perkusyjnych i efektów DJ.

Artikeldetails
64 andere Artikel in der gleichen Kategorie: