PIONEER DJM-2000NXS mikser dla DJ

DJM-2000NXS
Menge

Beschreibung

MIKSERDJM-2000NXS

 

Pierwszy w branży multi-dotykowy panel.
Mikser DJM-2000 jako pierwszy w branży audio posiada 5,8-calowy, kolorowy multidotykowy wyświetlacz służący dodawaniu efektów. Użytkownicy mogą jednocześnie manipulować wyświetlanymi kontrolerami poprzez dotyk różnych części ekranu. Możliwe są trzy różne tryby:

- Miks częstotliwości - pozwalający na bardziej precyzyjne miksowanie, zaprzęgające siedem zakresów częstotliwości. Na przykład użytkownicy mogą poszerzyć dany region basów miksowanej muzyki.
- Sidechain remix – dj-e mogą kreować siedem różnych dynamicznych efektów audio poprzez dotyk i przemieszczanie po ekranie.
- Tryb MIDI – umożliwiający przypisanie różnych kontrolerów wyświetlanych na ekranie LCD do sterownia oprogramowaniem poprzez MIDI. Cztery różne typy kontroli MIDI są dostępne dla zwiększenia funkcjonalności.

Beat Efekty ewoluowały.
Zaadaptowane z wcześniejszych wersji mikserów serii DJM efekty, rezydują w postaci Zewoluowanych Beat Efektów, aby możliwa była generacja ogromu efektów dźwiękowych. Wiele przycisków zostało dodanych dla wyboru kliku efektów i beat-owych parametrów po to by dodatkowo podnieść możliwości performerskie. Dodatkową manipulację efektów można przeprowadzać potencjometrami Effect Frequency, zmieniającymi niskie, średnie i wysokie pasma muzyki. Zmiany tymi gałkami wpływają na nasycenie efektem każdego z tych pasm, np. dodanie echa specjalnie dla wokali lub dublowanie rytmu hihatów dają niesamowite opcje podczas występów.

Instant Instrument FX.
INST FX niesie sześć dodatkowych efektów wliczając w to Noise, HPF, LPF, Jet, Zip i Crush. Efekt może być nałożony na każdym z kanałów i manipulowany potencjometrem Filter, dodatkowo ustawienie Parametr pozwoli na dokładne dostrojenie efektu.

Pro DJ Link.
Gdy z mikserem użyte są decki CDJ-2000 lub CDJ-900 podłączone przez Pro DJ Link, DJM-2000 staje się jeszcze bardziej potężnym muzycznym narzędziem. Mikser posiada cztery porty ethernetowe pozwalając na połączenie (poprzez kabel LAN) do czterech nowoczesnych odtwarzaczy dzieląc między nimi tylko jeden nośnik (USB, karta SD). Dodatkowo dla komputery z zainstalowanym programem Pioneera zarządzającym muzyką - rekordbox™ w przypadku gdy dwóch dj-ów ma się zmienić w swoich indywidualnych setach.

Live Sampler.
Funkcja Live Sampler to spoko sprawa umożliwiająca nagranie do miksera dźwięku z mikrofonu lub Mastera. Zsamplowany dźwięk może być przesłany przez LAN do CDJ-2000 i skreczowany.

Link Monitor.
Gdy DJM-2000 jest podłączony z CDJ-2000, mikser informuje dj-a o statusie połączenia. Pierścienie JOGów playerów zmieniają kolor w zależności o obecnego trybu – odtwarzanie na Masterze czy podłączenia do danego kanału, dając szybki wizualny podgląd dj-owi.

Interfejs USB.
DJM-2000 cechuje także interfejs audio na USB pozwalający na podłączenie komputera i wykorzystanie miksera jako zewnętrznej karty dźwiękowej. Do czterech źródeł audio może być przypisanych do każdego z kanałów miksera dając ogromną elastyczność. Dodatkowym atutem jest jest wysyłka sygnału Master do komputera w celu rejestracji występów.

Jakość dźwięku.
Kontynuując prestiż i reputację mikserów Pioneer, DJM-2000 zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Zaprzęgając zbalansowany hybrydowy wzmacniacz operacyjny i świetny tor analogowy Pioneerowi udało się znacząco zmniejszyć szumy w wyniku czego zakres dynamiki wzrósł do 107dB z całkowitymi zniekształceniami harmonicznymi rzędu 0,004% co daje ekstremalnie czysty i potężny dźwięk.

Dane:

 

·       ilość kanałów: audio: 4; mikrofon: 1,

·       headroom: 19 dB,

·       częstotliwość próbkowania: 96kHz,

·       konwerter A/D,D/A: 24bit, 32bit,

·       pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz,

·       THD (całkowite zniekształcenia harmoniczne): 0.004% lub mniej,

·       stosunek sygnału do szumu: 107dB (Line),

·       wejścia: 6x CD/Line; 2x Phono; 4x Digital In (RCA); 1x MIC (XLR, 1/4”),

·       wyjścia: Master XLR, RCA; Booth 1/4”, headphone, Rec Out RCA, Digital Out (Coaxial),

·       externeal send + return,

·       wyjście MIDI DIN5,

·       port USB typ B,

·       terminale Pro DJ Link x 6,

·       wymiary: 42cm x 40cm x 10cm,

·       waga: 8,48kg.


Artikeldetails
DJM-2000NXS
28 andere Artikel in der gleichen Kategorie: