• Sonderpreis!
  • Nur online erhältlich

BBE DI 1000 SONIC MAXIMIZER direct box aktywny / pasywny dla gitarzysty ( Di-Box DIBOX )

DI-1000

Legendarny już i idealny dźwięk gitary dla poszukujących lepszego dźwięku.

699,00 zł
Bruttopreis
Menge
Nur noch wenige Teile verfügbar

Beschreibung

BBE DI 1000 SONIC MAXIMIZER direct box aktywny / pasywny  dla gitarzysty ( Di-Box DIBOX )

BBE DI-1000

passive/active direct box wyposażony w procesor SONIX MAXIMIZER

producent: BBE USA

DI-1000 umożliwia pracę z biernym (pasywnym) dopasowaniem impedancji urządzenia poprzez transformator Jensen JT-DB-EP , lub jako aktywny DI gdzie obwód procesora Sonic Maximizer może być sprzężony z sygnałem nadal zrównoważonym na wyjściu przez transformator Jensen'a

Zastosownie: dla gitarzystów w koncertach na żywo i w pracy studyjnej

 

Główne cechy:


Pełna funkcjonalność  BBE Sonic Maximizer
Transformator Jensen JT-DB-EPC
Pasywne lub aktywne działanie
Przełącznik pad 0/15dB/30dB
Przełącznik Ground Lift
Wewnętrzne okablowanie z czystego srebra
Obudowane przełączniki zabezpieczające przed uszkodzeniem 
Mata antypoślizgowa

Poniżej artykuł z Vintage Guitar

BBE DI-1000 Direct Box

Elektroniczny lukier dla twojego brzmienia
546
Elektroniczny lukier dla twojego brzmienia

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby brzmienie twojej gitary miało trochę więcej zingów? Trochę więcej energii elektrycznej lub lśnienia dźwiękiem? Jeśli tak, posłuchaj. BBE stworzyło zręczne bezpośrednie urządzenia, które pomagają muzykom nadać instrumentom dodatkową „magię” po podłączeniu bezpośrednio do miksera w celu koncertowania lub nagrywania.

DI-1000 i DI-100x to super wytrzymałe skrzynki bezpośrednie, które są przydatne w niezliczonych aplikacjach - możesz ich używać do praktycznie każdego instrumentu, który nagrywasz bezpośrednio (tj. Za pomocą kabla). Dla nas, gitarzystów, mogą być szczególnie przydatne do bezpośredniego nagrywania gitar akustycznych. Często akustyka DI'd brzmi płasko lub fałszywie, szczególnie jeśli używasz pewnych pasywnych przetworników piezo. Ale te pudełka mogą ożywić te gitary, ponieważ oba zawierają słynne obwody Sonic Maximizer firmy BBE. Wystarczy drobna regulacja gałki i nagle twoje brzmienie gitary powraca z martwych - prawie tak, jak nałożyłeś nowy zestaw strun. Wyjście liniowe DI-100x 1/4 allows pozwala na niezależne korzystanie z Sonic Maximizer; świetny dla facetów, którzy chcą go używać na swoim urządzeniu, ale nie mają miejsca na stojak.

Oprócz korzyści Sonic Maximizer, na każdym urządzeniu znajdują się przyciski pada (-15dB na DI-100x i -30dB na DX-1000), dzięki czemu możesz podłączyć cieplejsze źródła - takie jak wyjście głowicy wzmacniacza - i obniż go do poziomu linii do nagrywania. DI-1000 ma również transformator Jensen JT-DB-EP, który pomaga dopasować poziomy impedancji, w trybie pasywnym lub aktywnym z Sonic Maximizer (tymczasem DI-100x jest jednostką czysto aktywną). I podczas gdy Maximizer świeci górnymi częstotliwościami, pokrętła Lo Contour na każdym pudełku pomagają wybrać niskie i średnie dźwięki, które Ci się podobają. Testowałem te urządzenia z Strat, Les Paul i Wechter akustyczno-elektrycznym i byłem z tego zadowolony.

Krótko mówiąc, te dwa urządzenia BBE zabiorą dowolny instrument, który próbujesz nagrać bezpośrednio (lub podłączyć do miksera na koncercie) - gitarę, bas, maszynę perkusyjną itp. - i sprawią, że będzie brzmiał lepiej, a wszystko bez wzmacniacza gdziekolwiek w zasięgu wzroku. Większy, głośniejszy, czystszy, mocniejszy: taki jest cel DI-100x i DI-1000, i odnoszą one potężne sukcesy. Co więcej, każdy jest zbudowany jak czołg, dzięki czemu zyskasz lata (jeśli nie dekady) użytkowania. Pomyśl o nich jak o szwajcarskich nożach do swojego brzmienia - tyle zastosowań i wszystkie z nich są dobre. 

 

Reviews

"Both DIs [DI-1000 & DI-100x] sounded sweet, clear, airy and squeaky clean. The BBE's real strength is providing uncolored sound ... When I turned off the Maximizer, I just wanted it back on again - it's kind of addictive. [The BBE DIs offer] a quality DI with the added weapon of the Sonic Maximizer - an option you won't find on any other direct box..."

Guitar Player

 

 ZOBACZ KARTĘ KATALOGOWĄ PONIŻEJ

Artikeldetails
DI-1000
1 Artikel
6 andere Artikel in der gleichen Kategorie: