Wszystkie bestsellery
  • Wyprzedaż!
  • Dobra cena

LD Systems DAVE 10 G3 zestaw nagłośnieniowy aktywny 350W RMS

DAVE10G3
Ocena 

Idealny w przedszkolu i klasie szkolnej. Bombowa cena !!!

Zaproszenie do sklepu

2 620,00 zł
Brutto
Ilość
Sprzedaż wyłącznie w sklepie stacjonarnym

Opis

LD Systems DAVE 10 G3  zestaw nagłośnieniowy aktywny 350W RMS

LD Systems DAVE 10 G3 najmłodszej generacji to bardzo kompaktowy, aktywny system nagłośnieniowy PA. Subwoofer Bass Reflex zapewnia solidny fundament basowy, a satelity szczegółowe tony średnie i przejrzyste tony wysokie. Z subwooferem zintegrowany je st moduł końcówki mocy 2.1, który dostarcza moc szczytową 1400 W. Z kolei inteligentny system LD LECC DSP zapewnia idealne współdziałanie i kontrolę nad funkcjami. Cyfrowe przetwarzanie sygnału dotyczy w szczególności zoptymalizowanych zwrotnic głośn ikowych, oddzielnych korektorów dźwięku i limiterów w zakresie tonów niskich, średnich i wysokich oraz dynamicznego kompresora, który reguluje działanie subwoofera w zależności od głośności i wytwarza więcej ciśnienia w zakresie niższej głośności.

System DAVE 10 G3 jest profesjonalnie wyposażony w stabilną obudowę MDF, niezbędne wyłączniki ochronne, złącza cinch, XLR/jack (combo), jak również złącza zgodne ze standardem Speakon oraz ergonomiczne uchwyty. Komfortowe uchwyty „Evolutive” subwoofe ra LD to prawdziwa innowacja – pozwalają na bezproblemowe i bezpieczne chwytanie ze wszystkich stron! Kołnierz do stojaka na głośniki satelitarne jest odchylony o 5 stopni w celu zagwarantowanie idealnej pozycji głośnika.

Dostępne akcesoria w postaci pokrowców ochronnych do wszystkich elementów systemu i wózek na kółkach z pasem mocującym, zapewniający wygodny transport. Odpowiednie statywy na głośniki, rurka dystansowa i widełki są dostępne jako wyposażenie opcjonaln e.

System DAVE 10 G3 jest w szczególności przystosowany do mobilnych zastosowań i wygodnego transportu. Idealny zestaw dla artystów występujących solo i w duetach. Poza tym jest to system, który świetnie sprawdza się również w mniejszych instalacjach st ałych, jak np. w barach, restauracjach

 Zobacz stronę producenta

Szczegóły produktu
DAVE10G3
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

LD Systems DAVE 10 G3  zestaw nagłośnieniowy aktywny 350W RMS

LD Systems DAVE 10 G3 zestaw nagłośnieniowy aktywny 350W RMS

Idealny w przedszkolu i klasie szkolnej. Bombowa cena !!!

Zaproszenie do sklepu

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: JBL EON 206P

Marka: JBL

JBL EON 206P aktywny zestaw przenośny

Recenzje: 0

EON206P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi.

Cena 2 096,00 zł
Więcej
O rabat pytaj w sklepie stacjonarnym 602576538

Śledź nas na Facebooku