Producenci

K.M.E. Klingenthaler Musikelektronik GmbH

Nasz sklep stacjonarny

Nasz sklep stacjonarny

Tutaj znajdziesz informacje jak do nas dojechać i jakie mamy godziny pracy. Kliknij w zdjęcie sklepy a potem w sklep

Informacja

K.M.E. Klingenthaler Musikelektronik GmbH

Historia Klingenthaler Musikelektronik GmbH rozpoczyna się na początku lat sześćdziesiątych na terenie NRD. Jeszcze jako prywatna firma F.A. Böhm opracowała i wyprodukowała wzmacniacze i głośniki znane na światowym rynku. Takie marki, z których znane sa wszystkim  Weltklang, Böhm Regent i Bohm Electronic. Tak jak prawie wszystkie przedsiębiorst...

Historia Klingenthaler Musikelektronik GmbH rozpoczyna się na początku lat sześćdziesiątych na terenie NRD. Jeszcze jako prywatna firma F.A. Böhm opracowała i wyprodukowała wzmacniacze i głośniki znane na światowym rynku. Takie marki, z których znane sa wszystkim  Weltklang, Böhm Regent i Bohm Electronic. Tak jak prawie wszystkie przedsiębiorstwa w NRD F. A. Böhm nie został oszczędzony przez nacjonalizację i integrację w 1972 roku. VEB Musikelektronik Klingenthal część Klingenthaler Harmonikawerke były odtąd znane z elektronicznych systemów dźwiękowych wytwarzanych pod marką Vermona Regent. Produkty zostały eksportowane na cały świat pod nazwami handlowymi takimi jak Echolette, Falkon, Matrix, Sound City lub Kay . Następna przerwa nastąpiła po zjednoczeniu Niemiec i unii walutowej. Sprywatyzowane poprzez management buy-out, produkty są początkowo produkowane pod marką MEK, a później w ramach obecnie rozpoznawanej marki na rynku światowym K.M.E..

Dzisiaj K.M.E. jest znaną na całym świecie marką  zapewniającą  nabywcom pewność otrzymania za swoje pieniądze doskonałego dźwięku, doskonałej jakości wykonania, trwałości i stabilnej  wartości. Jednak od początku nic się nie zmieniło w przesłaniu firmy. Made in Germany to nie jest tylko etykieta dla produktów z  Klingenthal, ale rzeczywista filozofia firmy. Prawie wszystkie etapy planowania i rozwoju, programowania, obróbki drewna i metali, montażu obwodów drukowanych, kontrola jakości, wysyłki i naprawy usługi są wykonywane nadal na terenie dawnej F. A. Böhm Manufaktur w Niemczech przez długoletnich pracowników.

Więcej

K.M.E. Klingenthaler Musikelektronik GmbH Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów