Producenci

DjShop SPRZĘT DLA DJ

Nasz sklep stacjonarny

Nasz sklep stacjonarny

Tutaj znajdziesz informacje jak do nas dojechać i jakie mamy godziny pracy. Kliknij w zdjęcie sklepy a potem w sklep

Informacja

DjShop SPRZĘT DLA DJ

DjShop tu sprzedajemy markowy sprzęt dla DJ. Nasze główne marki to GEMINI, STANTON, PIONEER,RELOOP, SHURE, NUMARK, VESTAX, STAGE LINE.... Najciekawszy sprzęt dla profesjonalistów i początkujących DJ to kontrolery USB/MIDI , które wprowadziły rewolucję technologiczną w technice miksowania. Współpraca tych urządzeń z oprogramowaniem np. SERATO daj...

DjShop tu sprzedajemy markowy sprzęt dla DJ. Nasze główne marki to GEMINI, STANTON, PIONEER,RELOOP, SHURE, NUMARK, VESTAX, STAGE LINE.... Najciekawszy sprzęt dla profesjonalistów i początkujących DJ to kontrolery USB/MIDI , które wprowadziły rewolucję technologiczną w technice miksowania. Współpraca tych urządzeń z oprogramowaniem np. SERATO daje DJ'owi możliwości dotychczas nie do osiągnięcia.

Więcej

DjShop SPRZĘT DLA DJ W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Digital DJ -...
    Najnowszy sprzęt który wprowadził rewolucję w technice miksowania. Mając to urządzenie DJ może przestać być tragarzem dźwigającym kilogramy płyt o które musi szczególnie się troszczyć. Jego praca może stać się też wygodną.
  • Miksery DJ
  • Odtwarzacze CD
  • Gramofony DJ
  • Igły, wkładki i...
  • GEMINI

    Marka GEMINI jest znana na polskim rynku już 25 lat. GEMINI cały czas dba o jakość swoich produktów nadążając za postępem  stosując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty GEMINI w bardzo dobrych cenach po kilku latach przerwy pojawiły się na nowo w naszej ofercie. Polecamy też Państwu stronę GEMINI .