RATY w GAMUZ wyjątkowo korzystne od banku SANTANDER

Producenci

Nasz sklep stacjonarny

Nasz sklep stacjonarny

Tutaj znajdziesz informacje jak do nas dojechać i jakie mamy godziny pracy. Kliknij w zdjęcie sklepy a potem w sklep

Informacja

DjShop SPRZĘT DLA DJ

DjShop SPRZĘT DLA DJ

DjShop tu sprzedajemy markowy sprzęt dla DJ. Nasze główne marki to GEMINI, STANTON, PIONEER,RELOOP, SHURE, NUMARK, VESTAX, STAGE LINE.... Najciekawszy sprzęt dla profesjonalistów i początkujących DJ to kontrolery USB/MIDI , które wprowadziły rewolucję technologiczną w technice miksowania. Współpraca tych urządzeń z oprogramowaniem np. SERATO daj...

DjShop tu sprzedajemy markowy sprzęt dla DJ. Nasze główne marki to GEMINI, STANTON, PIONEER,RELOOP, SHURE, NUMARK, VESTAX, STAGE LINE.... Najciekawszy sprzęt dla profesjonalistów i początkujących DJ to kontrolery USB/MIDI , które wprowadziły rewolucję technologiczną w technice miksowania. Współpraca tych urządzeń z oprogramowaniem np. SERATO daje DJ'owi możliwości dotychczas nie do osiągnięcia.

Więcej

DjShop SPRZĘT DLA DJ W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Digital DJ -...
    Najnowszy sprzęt który wprowadził rewolucję w technice miksowania. Mając to urządzenie DJ może przestać być tragarzem dźwigającym kilogramy płyt o które musi szczególnie się troszczyć. Jego praca może stać się też wygodną.
  • Miksery DJ
  • Odtwarzacze CD
  • Gramofony DJ
  • Igły, wkładki i...
  • GEMINI

    Marka GEMINI jest znana na polskim rynku już 25 lat. GEMINI cały czas dba o jakość swoich produktów nadążając za postępem  stosując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty GEMINI w bardzo dobrych cenach po kilku latach przerwy pojawiły się na nowo w naszej ofercie. Polecamy też Państwu stronę GEMINI .