W SOBOTĘ TEŻ OD 10.oo do 18.oo

Producenci

Nasz sklep stacjonarny

Nasz sklep stacjonarny

Tutaj znajdziesz informacje jak do nas dojechać i jakie mamy godziny pracy. Kliknij w zdjęcie sklepy a potem w sklep

Informacja

NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE

NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE
Sprzęt nagłośnieniowy dla zespołów muzycznych, DJ'ów, prowadzących imprezy okolicznościowe, prezenterów, teatrów, oper i domów kultury. Wyposażenie scen i estrad wraz z instalacją.

NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pasywne kolumny...

  Kolumny pasywne wymagające stosowania wzmacniaczy - końcówek mocy.

 • Aktywne kolumny...

  Kolumny i zestawy głośnikowe estradowe aktywne to dzisiaj najczęściej wybierany sprzęt dla zastosowań profesjonalnych. Wygoda używania aktywnych ( wyposażonych w wzmacniacz mocy ) kolumn głośnikowych jest bezprzeczna. Brak grubych kabli głośnikowych i końcówka mocy bezpośrednio w kolumnie pozwala także znacząco obniżyć koszt całego systemu nagłośnieniowego. W tym dziale przedstawiamy głównie sprzęt nagłośnieniowy w którym się specjalizujemy takich firm jak JBL, Yamaha, HK Audio, Wharfedale i LD Systems. Są to znakomite firmy produkujące kolumny o najwyższych parametrach akustycznych i jakości. Oferta w naszym sklepie na Alfonsa Górnika 9A jest największa na Śląsku i pozwala na dokonanie najlepszego wyboru.

 • Aktywne zestawy...

  Zestawy estradowe aktywne stanowią kompletne nagłośnienie dedykowane do konkretnych zastosowań. Posługujemy się tutaj kryterium ilości osób , które ma obsłużyć zestaw nagłośnieniowy. Oferujemy zestawy do nagłośnienia od 25 osób do kilkuset od małych imprez i eventów do dużych imprez w plenerze. Zestawy te składają się kolumn aktywnych i pasywnych, ale nie wymagają użycia osobnych końcówek mocy. Kolumny i zestawy głośnikowe estradowe aktywne to dzisiaj najczęściej wybierany sprzęt dla zastosowań profesjonalnych. Wygoda używania aktywnych ( wyposażonych w wzmacniacz mocy ) kolumn głośnikowych jest bezprzeczna. Brak grubych kabli głośnikowych i końcówka mocy bezpośrednio w kolumnie pozwala także znacząco obniżyć koszt całego systemu nagłośnieniowego. W tym dziale przedstawiamy głównie sprzęt nagłośnieniowy w którym się specjalizujemy takich firm jak JBL, Yamaha, HK Audio, Wharfedale i LD Systems. Są to znakomite firmy produkujące kolumny o najwyższych parametrach akustycznych i jakości. Oferta w naszym sklepie na Alfonsa Górnika 9A jest największa na Śląsku i pozwala na dokonanie najlepszego wyboru.

 • Liniowe systemy aktywne

  Zestawy nagłośnieniowe linowe stosowane na dużych koncertach plenerowych i dużych salach koncertowych . Kolumny te zapewniają liniowe rozchodzenie się dźwięku i równomierne nagłośnienie widowni. W naszej ofercie mamy systemy liniowe ( Line array ) firm JBL i HK Audio.
  Liniowe systemy aktywne z wbudowanymi końcówkami mocy.
  jbl zestaw liniowy aktywny

 • Liniowe systemy pasywne

  Zestawy nagłośnieniowe linowe stosowane na dużych koncertach plenerowych i dużych salach koncertowych . Kolumny te zapewniają liniowe rozchodzenie się dźwięku i równomierne nagłośnienie widowni. W naszej ofercie mamy systemy liniowe ( Line array ) firm JBL i HK Audio.
  Pasywne systemy liniowe wymagające zewnętrznych końcówek mocy

  jbl zestaw liniowy

 • Mobilne akumulatorowe...

  Kolumny mobilne wyposażone w akumulator , często posiadajace czytniki USB do odtwarzania muzyki MP3, port Bluetooth, wygodne uchwyty i koła transportowe. Idealne dla muzykowania ulicznego i w plenerze.

 • Miksery cyfrowe
 • Miksery analogowe
 • Procesory akustyczne
 • Direct Box - DiBox
 • Miksery aktywne -...
 • Końcówki mocy
 • Kable, przewody
  Kable estradowe i studyjne znajdują się w głównym katalogu
 • Statywy mikrofonowe

  Statywy mikrofonowe estradowe i stołowe.

 • Statywy kolumnowe

  Statywy kolumnowe estradowe i ścienne

 • Futerały, statywy i...
  Skrzynie i szafki rackowe oferujemy na wymiar. Prosimy o zadanie pytania o cenę specyfikując parametry takie jak : wysokość ( ile jednostek U ), czy mają być półki , zamknięcie z przodu z tyłu, czy skrzynia ma być do transportu czy umieszczona na stałe itd. Prosimy o kontakt mailowy lub na info MOBILE: 602576538
 • Megafony przenośne

  Megafony przenośne do nagłaśniania imprez plenerowych. Zasilane bateryjnie lub z instalacji samochodu.

 • HK-AUDIO

  HK-AUDIO to renomowany niemiecki producent systemów nagłośnieniowych konkurujący skutecznie ze światowymi markami.
  Wyjątkową jakość wykonania zestawów głośnikowych HK-AUDIO podkreśla 5 letnia gwarancja. Wszystkie produkty HK-AUDIO
  posiadamy na stanie i sprzedajemy w sklepie stacjonarnym.

 • HK-AUDIO ELEMENTS  Po raz pierwszy w historii HK Audio Elements łączy zalety nowoczesnego systemu liniowego z łatwością obsługi ultra-kompaktowego systemu nagłośnieniowego. Nie ważne jak duża jest widownia czy scena, możesz złożyć system odpowiedni dla każdego rodzaju występu, używając jedynie sześciu komponentów systemu HK Audio Elements. Nie ważne czy jest to tylko system do prezentacji czy duży koncert Twojej kapeli, możliwość złożenia systemu do mocy 3.6 kW pozwoli Ci załatwić wszystko z łatwością. Oczywiście w związku z tym, że Elements oparty jest na technologii liniowej, osiągi akustyczne są zawsze na najwyższym poziomie. Dokładnie tak, jak oczekujesz tego od HK Audio. Podłączenie i rozłożenie systemu Elements jest łatwe jak policzenie do trzech. Dzięki złączu E-Connect, nowatorskiemu rozwiązaniu w przekazywaniu sygnału, nawet największy zestaw Elements może być rozłożony w parę minut oraz przy minimalnej ilości kabli. Dzięki ekstremalnie kompaktowemu projektowi, każda konfiguracja może z łatwością zmieścić się w samochodzie osobowym. Z systemem Elements transport nie jest już żadnym problemem. • Ld Systems

  Świetna niemiecka marka z grupy Adam Hall z profesjonalnym nagłośnieniem robiącym furrorę w całej Europie. 

 • Yamaha

  Produkty Yamaha z nagłośnienia i techniki studyjnej na stanie sklepu stacjonarnego na ul. Alfonsa Górnika 9 w Katowicach

 • MONACOR - STAGE LINE

  Produkty Monacor i Stage Line z nagłośnienia i techniki studyjnej na stanie sklepu stacjonarnego na ul. Alfonsa Górnika 9 w Katowicach

 • K.M.E. Klingenthaler...

  Historia Klingenthaler Musikelektronik GmbH rozpoczyna się na początku lat sześćdziesiątych na terenie NRD. Jeszcze jako prywatna firma F.A. Böhm opracowała i wyprodukowała wzmacniacze i głośniki znane na światowym rynku. Takie marki, z których znane sa wszystkim  Weltklang, Böhm Regent i Bohm Electronic. Tak jak prawie wszystkie przedsiębiorstwa w NRD F. A. Böhm nie został oszczędzony przez nacjonalizację i integrację w 1972 roku. VEB Musikelektronik Klingenthal część Klingenthaler Harmonikawerke były odtąd znane z elektronicznych systemów dźwiękowych wytwarzanych pod marką Vermona Regent. Produkty zostały eksportowane na cały świat pod nazwami handlowymi takimi jak Echolette, Falkon, Matrix, Sound City lub Kay . Następna przerwa nastąpiła po zjednoczeniu Niemiec i unii walutowej. Sprywatyzowane poprzez management buy-out, produkty są początkowo produkowane pod marką MEK, a później w ramach obecnie rozpoznawanej marki na rynku światowym K.M.E..

  Dzisiaj K.M.E. jest znaną na całym świecie marką  zapewniającą  nabywcom pewność otrzymania za swoje pieniądze doskonałego dźwięku, doskonałej jakości wykonania, trwałości i stabilnej  wartości. Jednak od początku nic się nie zmieniło w przesłaniu firmy. Made in Germany to nie jest tylko etykieta dla produktów z  Klingenthal, ale rzeczywista filozofia firmy. Prawie wszystkie etapy planowania i rozwoju, programowania, obróbki drewna i metali, montażu obwodów drukowanych, kontrola jakości, wysyłki i naprawy usługi są wykonywane nadal na terenie dawnej F. A. Böhm Manufaktur w Niemczech przez długoletnich pracowników.

 • Sprzęt na eventy i wesela